Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hidrogénezett (platina...

Festett hidrogénezett (platina) szőkéből nehéz visszabarnulni?

Figyelt kérdés
Az erederi hajszínem középbarna, jópár éve nagyon szőke vagyok, a festést mindig fodrász csinálja. Ebből a színből nehéz újra az eredeti hajszinemet elérni? Légyszi csak azok írjanak, akiknek tényleg van tapasztalatuk ebben!
2010. jan. 5. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

mrmint festett hajat akarsz, barnában? vagy a természetes hajadat?

le kell nőnie...mi más :S az meg nagyon ronda

2010. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Festett szőkéből szeretnék újra barna lenni, de nem lenövéssel...vállig érő a hajam, nem akarok közröhely tárgya lenni a lenövésemmel! Olyasmi barnára szertném befestetni, amilyen az eredeti szinem...elegem van az állandó hajfestésből! Csak nem tudom, egy kiszőkített haj mennyire dobja le a barnát!?
2010. jan. 5. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy voltam vele:) hát első pár festés alkalmával azért rendesen dobja a színt a szőke,de nem foltos vagy ilyesmi csak kicsit világosabb barna lesz.Végéből nekem valemennyit vágott a fodrász(nem kritkusan sokat) hogy helyre rakja meg ami nem fogta be annyira a barnát.MENJ FODRÁSZHOZ és ő megoldja:)
2010. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másodiktól kérdezném: már az első barnára festésnél is sötétebb barnára festett a fodrászod, vagy világosabbal kezdtétek? Hogy dobta le, hajmosásnál fakult? Kb hányadik festésnél értétek el a kívánt színt? Köszi!
2010. jan. 6. 05:49
 5/5 anonim válasza:
100%

Én is sokáig szőke voltam, első festésnél a sötétszőke festékkel sötét barna lett a hajam(lehet sokáig volt rajta a festék is), igen ledobja a festéket mosásnál fakul. Nekem kicsit vörösesen fakult, így 2 hét múlva újra befestettem, azóta 2-3 havonta festem. Ha lehet fodrásszal festesd, és egy vágás sem árt, de nem brutális, elég csak egy fazonigazítás, ez könnyít a hajvégeken.

Sok sikert hozzá

2010. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!