Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békéscsabán hol vannak jó...

Békéscsabán hol vannak jó szolik, amitől szép barna lesz a bőröm? Ki hova jár, és miért?

Figyelt kérdés

Olyan szolit keresek, amitől nem sárga, hanem szép barna lesz a bőröm. Egyelőre a lábam tök világos, szeretnék neki egy kis színt adni.


Melyik szoliba érdemes menni, és melyik mennyibe kerül?



2014. jún. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoliban mindenképp sárgás leszel, miért nem napozol inkább? Kint süt a nap és ingyen van, szép színt ad.
2014. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A SoliSun jó elvileg, én még nem voltam, de én is készülök. Bár én is tartok tőle, nehogy természetellenes színem legyen, de a napozást meg nem bírom.

Az Andrássy úton van, de úgy tudom, hogy ami a szökőkúthoz közel van, a függöny bolt mellett az is jó.

Az árakat nem tudom.

2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően nap párti vagyok én, de a lábam nem akar lebarnulni, ezért gondoltam, hogy a szolival rásegítek egy kicsit. Hátha utána fogékonyabb lesz a napra. Tavaly is így volt, hogy a napon valahogy nem akart megindulni a barnulás.
2014. jún. 30. 22:09
 4/4 anonim válasza:
A lencsésin a csoki szoli is nagyon szuper nekem eddig az jött be a legjobban :)
2015. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!