Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép barna hajfesték?

Szép barna hajfesték?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok ajánlani szép középbarna/világosbarna hajfestéket? De mindenképpen csak olyat aminek semmiféle vörös árnyalata nincs. Ahogy láttam a legtöbbnek van és azt nagyon nem szeretem. Csak egy sima egyszerű barnát szeretnék. Köszönöm előre is
2014. jún. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Legtöbbnek van? :D Az h lehet? Mert ha én barnát akarok vásárolni akkor azt is veszek, nincs semmiféle vöröses árnyalata... Jobb lenne ha előbb leírnád, h milyen fajta hajfestéket szoktál használni, h úgy tudjak neked linkelgetni hajfesték számokat barna árnyalatra.. :)
2014. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben választasz egy natúr barnát, nyilván vöröses lesz ha a te hajadban is van vörös árnyalat, de ha nincs akkor nem lesz olyan. Vehetsz hamvas barnát is, az sem vöröses. Drogériásat nem szabad venni, annak sose biztos a színe.
2014. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte az összes barnában van vörös. Az első hozzászóló rém primitív. Vagy natúrt veszel, de az nem olyan csokis, mint amit te szerintem szeretnél....vagy Matrix SP, árnyaklatot választasz, vagy Schwarzkopf essensityjének van vörösmentes barnája. Talán még a L'oreal Inoában van. Dobozosokban mindben van....a vöröstől meleg a barna szín :) menj fodrászkellékesbe.
2014. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!