Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajról már rengeteget...

Ricinusolajról már rengeteget olvastam, és volt aki aztirta hullik volt aki azt írta egyátalán nem volt aki próbálta? Milyen?

Figyelt kérdés
Azt is olvastam hogy csak azért hullik az elején mert a régi hajszálakat elhullajtja és új lesz ! De egy idő után abbahagyja ! Ez igaz ? Én is használom még csak 2 alkalommal és csak akkor hullik mikor mosom !
2014. júl. 1. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg most akkor haj végére vagy a haj tövére kell kenni ??
2014. júl. 1. 00:05
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A hajtőre, mivel ott tud érvényesülni a hatóanyag. A hajvégek már nem "élő" részek.

De a végeire is kenheted, szebb, fényesebb lesz tőle, de az csak "felületi kezelés".

2014. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
szia! én a haj tőre kenem, és kicsit bele masszirozom. aztán egy tojássárgához keverek még egy kis ricinust, és azt teszem a haj legvégére. Ezt becsomagolom, és órák múlva mosom csak le. kicsit nekem is hullik az elején, de 2-3 szállal több hullik ki,mint egyébként, de nem esek kétségbe,mert fél éve már sokáig használtam, és akkor erős lett a hajam, és sok sok babahajam nőtt.
2014. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik hajjal foglalkozó szakember megmondja, hogy olajat nem szabad a fejbőrre kenni, főleg az ilyen sűrűvel van gond mint a ricinus... eltömíti a pórusokat, nehéz kimosni is onnan, ezért okoz hajhullást. A hajnövekedésre semmiféle hatása nincs. Az olajok hajvégekre valók, puhítja azt, hogy ne töredezzen a haj. De inkább kókuszolaj vagy argán olaj ajánlott. Sokkal több bennük a hajnak szükséges tápanyag.
2014. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem ! Akkor nemtudom mi legyen .. Még használom egy ideig aztán majd meglátom ! Köszönöm a válaszokat !
2014. júl. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!