Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Hajszínezéshez milyen...

Sürgős! Hajszínezéshez milyen eszközök kellenek? Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
Most megyek egy új fodrászhoz, mondta hogy vigyek neki színezőt és megcsinálja. De eddig olyanhoz jártam, akinek megvoltak ehhez a szükséges eszközei. Miket kell, hogy vigyek? Emlékszem, hogy valamilyen oxit is említett a régi fodrászom, ilyet is kell vennem? Plusz szerintetek melyik a legjobb márka? Eddig Londát használtak a hajamra, de ha ezt nem tudnám beszerezni, akkor mit ajánlotok? Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat! :)

2014. júl. 1. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesből vehetsz több fajtát, ott elég jó bármelyik. Én Lakmét használok, de az sem kapható mindenhol.
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mokiki válasza:
Én sajna még nem nagyon tudom, hogy melyik jó fajta festék melyik nem, nekem fodrászom intézi ezeket, de ezeket kerüld, mert csak rosszat hallottam róluk: Wellaton Mousse, Palette Deluxe. De szerintem tudnak segíteni ha fodrászkellékesbe mész :)
2014. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!