Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon töredezett és...

A hajam nagyon töredezett és nem tudok vele mit kezdeni. Valaki esetleg tud valami jó kis házi pakolást?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy használjak kókuszolajat de sajnos falun lakok ahol ilyeneket nem lehet kapni. Használok rá hajolajat az avontól és valmivel most jobb de még így is borzalmas. Jövőhéten megyek hajat vágatni szerintetek vágassam le az összes töredezett részt? Ezen kívül be lesz festve szőkésre.

Szóval összefoglalva a hajam töredezett, fénytelen. Valaki tudna valami jókis házi pakolást? Receptet is írna?



2014. júl. 1. 23:45
 1/2 Mokiki válasza:

Nekem is szőkítve van a hajam és elég száraz szokott lenni, néha teszsek rá pakolást is de ált én inkább bolti hajvédőket használok, de nekem még annó a fodrászom ajánlotta ezt: tejfölt, mézet és olajat keverj össze, ezt bőven vidd fel a hajdra,

dörzsöld át vele az egészet, hagyd rajta pár óát (csavard bele egy türibe vagy zuhanysapkába és aztán ey türibe, hogy melegben legyen és ne maszatoljon annyira) aztán mosd ki bő vízzel és lehet két mosás is kell neki.. Nekem egész jó volt. :) de próbáltam már élesztőt is meg tojást is rá.. De ezek nem nagyon hatottak... remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz a hajam, de csak egy részen. Kentem rá mézet, tojássárgáját, olívaolajat, ricinusolajat, de semmit sem használt... használtam bolti hajpakolásokat is (Gliss Klur, Kallos, az 1 literes tejproteineset is kipróbáltam), de annyi, mint halottnak a forró csók. Persze, a nem száraz hajszálaimnak jót tesznek. De ami nagyon száraz, annak nem használnak. Csak a következő hajmosásig tartja "egybe", de amikor megmosom a hajam, olyan mintha ez a sok cucc (pakolás, balzsam) lejönne róla, és ugyan olyan száraz ott a hajam, mintha nem tettem volna vele semmit se. Szóval már azon gondolkozom, hogy ezt a száraz részt (ami a hajam tetején van, a külső rész) levágatom a szarba, és majd talán kinő normálisan...
2014. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!