Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a star...

Próbálta már valaki a star silk pro kristályos szőrtelenítőt? Bevált?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 20:14
 1/4 anonim válasza:

Igen, én használtam már. Tényleg alkalmas a szőrtelenítésre, de nem éri meg az árát. Borzasztóan időigényes. Én eluntam az életem, mire végeztem a lábammal, bikinivonallal és hónaljjal is. Legalább 2 óráig tartott, de lehet hogy több is volt. Többször át kell menni ugyanazon a területen ahhoz, hogy elérjem a kívánt hatást.

Pozitívuma, hogy fájdalommentes, és aránylag tartós (nekem 1 hétig bírta). Viszont kipirosodott a bőröm néhány helyen, még úgy is, hogy puhán és óvatosan használtam.

De ha van időd és türelmes ember vagy, akkor nyugodtan rendeld meg, mert tényleg kellemesebb, mint egy gyantázás.

(Bár összességében tényleg úgy érzem, hogy pénzkidobás volt.)

2014. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Körülbelül 3 hete használom. Pozitívumok: 1. Szőrbenövés ellen tökéletes 2. Valóban ragyogóvá teszi a bőrt Negatívumok: 1. Valóban nagyon időigényes 2. A hozzá kapott csiszolók hamar elhasználódnak (4-ből már csak 2 van) 3. A nehezen elérhető helyeken egyedül szinte kivitelezhetetlen 4. Hatása nem túl tartós (3-4 nap talán) Összességében leginkább egyéb szőrtelenítő eszköz használatának kiegészítéseként javasolnám.
2014. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 suzydiamond válasza:
Én is rendeltem, sz...t sem ér, nehogy bárki pénzt adjon érte, főleg ne többezer Ft-ot!!!! Ugyanolyan, mint egy borotva, másnap már tüsi vagy, és órákat kell magadat dörzsizni, hogy a szőröd lejöjjön...annak is csak kb. az 50%-át távolítja el, viszont lesikálod a bőrödet a húsodról :(...visszaküldeném, de nem tudom, hova, hogyan...tudnátok ebben segíteni? Milyen címre küldtétek vissza?
2014. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cintia90 válasza:
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, én is rendeltem, és teljesen tönkre tette a lábamat. Szeretném vissza küldeni és ha vissza kapni a pénzem, tudtok mondani valami címet vagy telefonszámot amin ezt megtehetem?
2015. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!