Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek odalent?...

Hogyan szőrtelenítsek odalent? Tudnátok adni néhány tippet? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a borotvát ajánlom, fájdalommentes a gyantával és az epilálással ellentétben :D
2014. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont azt tudom, hogy az kipirosodik, es par nap mulva viszket, faj...
2014. júl. 2. 23:44
 3/6 anonim válasza:
A gyantázás pedig jobban fáj.
2014. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én gyantázom, szerintem sokkal jobb, mint a borotva.

A bikinivonalamat borotváltam sokáig, kipirosodott, és majd meg őrültem tőle. Akkor elegem lett, vettem egy gy.melegítőt+patronokat és leszedtem. Az első alkalommal anyáztam, utána fülhallgatón keresztül zenét hallgattam, így nem gondoltam a fájdalomra, és így már nem volt semmi gondom :)

Viszont a gyanta után pár napig piros marad, de az nagyon szépen eltűnik.

2014. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Évek óta borotválom, sose pirosodik ki és nem fáj, semmi baj nincs vele. Nyilván normális borotvát kell használni, géllel, és fertőtleníteni utána.

A gyantázást szerintem a mazochistáknak találták ki, persze csinálja aki akarja, de én kihagynám az életemből. Nem ér annyit az egész.

2014. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki mazochistának hívja a gyantázókat, az nem is tudja, miröl marad le... ;)


Igen, én azok közé tartozom, akiknek elegük lett a 2-3 borotválás után jelentkezö erösebb szörböl, irritáló pöttyökböl a bugyi által amúgy is kidörzsölt területen...

5 éve gyantázom rendszeresen, sötétbarna, vastagszálú, göndör hajam van...odalent most világos színü, szökés és vékonyszálú... :)


Csak az elsöt kell túlélni! :D

Utána már komolyan kikapcsolódás lesz kozmetikushoz járni! :)

A nem véletlenül leghíresebb, legnépszerübb hely az Magyarország elsö intimgyanta szalonja. Saját fejlesztésü gyantával dolgoznak, amit nem kell melegíteni, így szinte fájdalommentes az egész! Nem olcsó, de amit Ök adnak, azt lehet igazán szolgáltatásnak nevezni. Itt vesztettem el a...öö gyantaszüzességemet. :)

www.intimkozmetika.hu/


Szintén a magyarokhoz köthetö a Phandy's (www.pandhys.hu/), ami egy kozmetikai márka, mely elsősorban cukorpasztás szőrtelenítő termékekre és a szőrtelenítéshez szükséges kellékekre specializálódott. Gyantájuk csak tiszta cukrot tartalmaz, steril, hideg és más technikával viszik föl, sokkkkal kisebb a fájdalomérzet és emlékszem, mikor ezt próbáltam, kihagytam az utóápolást, mégis benövésmentes voltam! :o

Az oldalukon tudsz keresni szalonokat, ahol ezzel dolgoznak, Budapesten a legjobb hely, ahol a kozmetikusok erre szakosodtak az a Sweet Epil szerintem. (www.sweetepil.com/)


Utoljára a Skin Gyanta Szalonban voltam, ahol a cukorgyantás teljes fazonon voltam. (A különbség annyi a cukorpasztával, hogy a paszta többnyire valóban 100%-os, csak cukorból van, a cukorgyanta néven futók pedig hozzáadott anyagot is tartalmaznak.) Ez nem spatulával történik, hanem papírcsíkkal, de mégis teljesen korrekt volt, higiénikus.

Amúgy spatulásnak a szokásos, kellemes illatú, titándioxidos, rózsaszín spatulás gyantát használnak. A cukorgyanta és e között mindössze 500 Ft a különbség.

( [link]


Én gyanta-szerelmes vagyok azóta, mióta az elsö fazongyanta után a kedves kozmetikus az ápoló gélt a kezembe nyomta én meg a felvitelnél csak hüüü-ztem, olyan sima, komfortos volt minden! :D És mindez 3-4 hétig... :)))

2014. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!