Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek illik hosszú...

Szerintetek illik hosszú hajat növeszteni úgy, ha valakinek vékony szálú és lapos a haja?

Figyelt kérdés
Én azért vágattam rövid hajat, mert vékony szálú és a hajmosást követő napon már teljesen lapos. Úgy gondolom, ez nem túl esztétikus látvány. Én beletörődtem, hogy nem lehet hosszú hajam, viszont a férfiak álláspontja kicsit sarkítva kb az, hogy a nőnek hosszú haja van és pont. Természetesen nekem is jobban tetszene a hosszú (nem extrém hosszú, csak vállig-mellig érő), de tudom, hogy az én lapos hajammal az nem mutat jól. Vagy szerintetek ettől függetlenül lehetne hosszabb hajam? Mit gondoltok?
2014. júl. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó dúsító sampon, és jó hajszárítási technika kell, esetleg némi tupír.
2014. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy hogyan lehetne dúsabb hatású a hajam. Azt hiszed nem próbáltam már minden technikát? De azt hiszem ezzel sikerült is megválaszolnod az alap kérdésemet, hiszen nyilván nem osztogatnád itt a dúsabb haj eléréséhez alkalmazható praktikákat, ha szerinted elfogadható volna a lapos haj.
2014. júl. 3. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, szerintem sem esztétikus a vékony szálú hajat megnöveszteni hosszúra. Olyan boci-nyalta fej általában a végeredmény és alig 2 szál a végeken :/ Sajnos a genetikával sokat tenni nem lehet. De szerintem egy vállig érő haj simán belefér és teljesen nőies is :)
2014. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a rövidebbnél. Egy volt osztálytársamnak is nagyon vékony a haja, ráadásul kevés is, mégis hátközépig ér. Tupírozza, mindenféle hajtőemelőt kipróbált már, de nem az igazi...
2014. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb ilyen lenne hosszúban a hajam [link]
2014. júl. 3. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne növeszd meg. Inkább legyen a hajad rövid, de olyan fazonú, ami az előnyösebb oldalát mutatja a hajadnak, nem hangsúlyozza ki, hogy mennyire vékony szálú, egészséges(nek hat), mint egy hosszabb, amivel bármit kezdesz, igénytelenül fog mutatni. Főleg akkor, ha alapvetően jól érzed magad a rövid hajaddal.

Az, hogy a férfiak mit gondolnak általánosságban a rövid hajról, nem fogja tudni befolyásolni azt, hogy neked személy szerint hogy állna a hosszabb. Akinek tetszel, így is tetszel, akinek nem, annak hosszú hajjal sem tetszenél.

2014. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövid hajakból rengeteg féle variáció van! Próbálj ki néhányat és hagyd a hosszu hajat! Nekem az van, és ha pl. nem fésülködöm nagyon igénytelennek hat!(függetlenül attól hogy rengeteg hajam van)
2014. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!