Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 eves lany vagyok par...

Jeffyk kérdése:

18 eves lany vagyok par honapja elkezdett toredezni es hulni a hejam, edig szep hosszu szoke hajam volt de mostmar lasan haj nelkul maradok, nagyon vekony es egyre jobban toredezik, szerintetek mi lehet a baj, van tanacsotok mit csinaljak?

Figyelt kérdés
hajtoredezes elleni sampont hasznalok azz alitolag segit de semmi ugyan ugy toredezik es hull kifele
2013. márc. 11. 15:52
 1/8 anonim válasza:
ennalam ugyanez volt, 17eves vagyok ,szep hosszu suru hajam volt, es egyik naprol másikra elkezdett hullani midng jobban es jobban, a hajkefembol minden egyes fesulesnel egy marek hajat kiszedtem,,,, nagyon megijedtem enis hogy milehet a problema.. vegul elmentem dokihoz, es kiderult hoyg verszegeny vagyok, szoval vashiány... egyel sok hust, es vastartalmu eteleket, maszirozd a fejborodet napi3szor, es hejre fog jonni..persze turelmesnek kell lenni mert nem egyik naprol masikra.. de en megvalogatom azota az etrendemet, minel tobb legyen benne a vas, hus, meg a cekla lé allitolag nagyon jo erre..es hidd el ha megfogadod tanacsomat, szepen helyre fog allni minden a regi kerekvagasba:)) remelem segitettem:))
2013. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen meg fogadom a tanacsodat :) ezentul reggel delbe este csak huss es cekla le lesz a menű. koszi.
2013. márc. 11. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen a vashiány gyakori probléma, de szerintem jobban járnál ha ez elsőhöz hasonlóan te is elmennél vérvételre, millió meg egy hiány lehet az oka amiért hullik a hajad, nem biztos hogy a vas a probléma. Ráadásul több hét, néha több hónap mire látszik az eredmény ha több vasat viszel be, de ha nem ez a probléma, addigra nem marad hajad.
2013. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak vashiány okozhatja, hanem pl. gyulladás is, vagy rossz sampon, más vitaminhiány. Csináltass vértesztet.
2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen ezz mar bisztos ell fogok meni orvoshoz,a sampon hat az nem tudom mert nekem gliss kur-t ajaltal es aszontak etol nem fog hulni es toredezni dem mar masfel honapja hetente 3 szor hasznalom de semi ugyan olyan minden meg roszab.azert koszonom a valaszokat
2013. márc. 11. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
vas hiány
2013. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam spec pajzsmirigy alulműködés ill magas tesztoszteteron okozza/okozta. Szóval nézesd meg ezeket is, inkább a pajzsmirigyet, mert az gyakori probléma sajna:s
2013. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lukapanna válasza:

Csinálj hajpakolásokat!

Pl.: Sör, Sör+tojás, ricinusolaj stb. stb....

2013. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!