Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitaminos hajvilágosítás...

C-vitaminos hajvilágosítás menete?

Figyelt kérdés
Vettem egy 100 g-os aszkorbinsavat, de örülnék ha valaki lépésről lépésre leírná, hogy csináljam ezt a hajvilágosítást :) köszi!

2014. júl. 3. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Keverd össze samponnal-balzsammal. Olyan lesz mint egy krémhajfesték. Én hajfestőecsettel vittem fel úgy mint egy hajfestéket. Betekertem fóliába a hajam. Kb 1 órát hagytam rajta és ronda napszítta vörös hajamból világosbarna lett. Még van benne egy kis vörös, de minimális. Kb 90%-os az eredmény, még egyszer megcsinálom a héten és teljesen jó lesz. Én C-vitamin tablettát törtem össze 5-6 db-ot, az nem tudom hány grammnak felel meg, de mind a 100-at ne keverd be.
2014. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!