Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem ki ennyire a...

Hogyan szőkítsem ki ennyire a hajam? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen hajat szeretnék csinálni magamnak, vagyis ilyen színűt. Fodrászhoz nem szeretek menni nagyon rossz tapasztalatok miatt. Jelenleg ki van szőkítve a hajam, de most ilyen színű:

[link]


Ha tovább szőkítem elérhetek ilyen hajszínt? Légyszi segítsetek!


2014. júl. 3. 22:50
 1/4 anonim válasza:
ezt házilag nem tudod meg csinálni... menj fodrászhoz mert ő megcsinálja neked ilyen hajszivatós izével amitől ilyen lesz a hajad :) és ha eddig fodrásznál rossz tapasztalataid voltak keress egy új fodrászt és mond el neki hogy pontosan milyet szeretnél..hidd el nem fogsz csalódni:)
2014. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőkítőporral meg oxival kell leszívatni. Fodrászkellékesben lehet kapni mindkettőt. Én spec nem szívesen állnék neki otthon, mert lehet, hogy leégeted tőből a hajad. Bár a képen lévő lány haján is látszik, hogy iszonyatosan tönkre van menve és kb. tőből le kéne vágni. A színe nekem is tetszik, de az állapota borzalmasan gusztustalan. Látszik, hogy szanaszét van törve, szálkás és sprőd :(
2014. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek azt nyolc ezer forintért csinálták meg. Vagyis neki ilyen hosszabb haja volt,és a szőkítése volt ilyen nagyon drága +nagyon konzervatív iskolába járok ahol év elejétől már festhetem is vissza a hajam barnára, és ezért nem nagyon éri meg fodrászra költeni erre a rövid időre.
2014. júl. 3. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ha év elején festhetnéd vissza, akkor ne csináld! Nagyon csúnya lesz és kezelhetetlen, csinálhatsz vele bármit, ami haj tönkrement, azt helyrehozni nem lehet.

2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!