Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti lila karikákkal...

Szem alatti lila karikákkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

olyan típusba tartozom, hogy eleve van alatta 1 kis lilaság, és ha már egy kicsit is nem alszom ki magam (ami elég gyakori az inszomniám miatt) akkor aztán szépen látszik.


Nem tetszik....


Mivel lehetne ezt enyhíteni?


Sminktippeket nem kérek...


(19/F)


2014. júl. 4. 01:52
 1/2 anonim válasza:
rendszeres alvás lehetőleg olyan korán feküdj le amilyen korán tudsz nálunk is ilyenek a családban igyál nagyon sok vizet az öcsém még a kozmetikusnál csinált a szeme alatt oxigénes feltöltést az is sokat segített és esetleg ha egy pici korrektort (jó minőségűt) a szemed alá kensz az is javít rajta és az nem is látszik mert bőr színű :)
2014. júl. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Az uborka a szépségápolásban is jól hasznosítható. Kiváló gyógyír a fáradt szemnek csakúgy, mint a reszelt burgonya. A szeleteket vagy a reszelt burgonyát rakjuk a szemre, borítsuk le egy gézlappal, majd pihenjünk így legalább félórát. Gyorsan nyugtatja a duzzadt szemet. A karikák eltüntetésére kiváló még a fagyasztott kanál is. Éjszakára rakjunk egy fém kiskanalat a fagyasztóba, reggel ébredés után szorítsuk rá pár percre a szemünkre, így nem marad nyoma az álmatlan forgolódásnak."


remélem hasznos :) amúgy én a kanalasat úgy szoktam használni (főleg suliidőben), hogy felkelek és akkor berakok a hűtőbe két kanalat, és amíg készülődök addig tökéletesen lehűl :) utána tényleg úgy néz ki a szemem, mintha rengeteget aludtam volna :D

2014. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!