Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék, zöld, piros, és lila...

Kék, zöld, piros, és lila festék mennyire teszi tönkre a középbarna hajat, ha?

Figyelt kérdés

a) ha az egész be van festve

b) ha melíroztatva van

c) ha a vége van befestve ombre szerűen


Egyáltalán fognak rajta ezek a színek szőkítés nélkül? Leszivatni nem nagyon akarom...:/


19/l



2014. jún. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak világosszőke hajat fognak be, muszáj leszivatni
2014. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják be, legfeljebb a vörös és az is csak úgy, hogy lesz belőle egy sötét barnásvörös szín.
2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy ahhoz, hogy szépen befogja kb. fehérre kell leszívatni a hajad.. hát eléggé tönkre fogja tenni. Ha lassan szőkíted, nem egy hétvége alatt, akkor persze kevésbé viseli meg, de szerintem nem igazán lehet anélkül megúszni, hogy ne roncsolná valamennyire.

Sok lányt láttam már, akinek ilyen színű haja volt, és 99%-a póthajat hordott, amúgy vállig érő hajuk volt eredetileg mert az ennyire kiszőkített haj durván töredezik.

2014. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szőkére leszívatod, akkor fogja be szépen, a festék pedig nem káros, mert ezek a szép színesek általában kimosható színezők ( 2-3 hétig bírja )

nekem évek óta színes a hajam, most épp lila, ha gondolod írj privátot, elküldöm én mivel festem :)

2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!