Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni a benovekede...

Mit lehet kezdeni a benovekedett szorszalakkal?

Figyelt kérdés
Tele van a labam a bor alatt novo szorszalakkal ezert mikor gyantaztatni megyek ami kivan nove az leszedodik ami meg nincs az nm es ra 1-2 napra meg mar a benovekedettek kezdenek kibujdosni ezert max 1-2 napig jarhatokrovidgatyaban..Nem tudom ha eleg erthetoen fogalmaztam-e de na..

2014. júl. 5. 11:05
 1/3 anonim válasza:

Nekem is benőtt régen szerencsére már nem egyik pillanatról a másikra elmúlt :)

én mindig azt csináltam hogy leültem egy kis tűvel és kipiszkáltam őket mármint a szőrszál alá nyúltam és felfele húztam hogy kibújjon a bőrből sajnos ezt csak így lehet nincs rá más módszer

2014. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rróbáld meg radírozni vagy erősebb szivaccsal dörzsölni.
2014. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Enis probaltam tuvel de utana begyulladt pedig lefertotlenitettem...Borradirral is probalkoztam de semmi.. :/
2014. júl. 5. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!