Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb és legbevált...

Mi a legjobb és legbevált praktikátok a zsíros hajra? Itt értem a hajsampont, otthoni segítő eszközöket pl. citromlé!

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a tökéletes sampont én még nem találtam meg, mert nekem második nap már zsíros újra... :/ De észrevettem, ha váltogatom a samponokat, nem hagyom, hogy hozzászokjon a hajam egyfajtához, akkor kicsit jobban bírja ^^

Próbáltam már a száraz sampont is, de nekem szárította a hajamat nagyon, bár volt, aki esküdött rá.

2014. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csalánsampon + almaecetes öblítés.
2014. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nen vagy egyedül. :( Szerda este mostam meg a hajam és most olyan,hogy kenyérre lehetne kenni,de csak holnap akarom mert hétfőn meló lesz. Nem hiszek abban sem,hogyha sokáig nem mosol hajat akkor elmarad...mert én hagytam egy hétig hogy zsíros legyen,és utána mostam meg de ugyanaz a hatás. Vettem 4000ft ért sampon az csak korpára volt jó nekem,de a zsírosodás megmaradt. H&s használtam régen. De mostmár az se segit semmit és a multkor megkaptam,hogy az lehetetlen...hát itt az élő bizonyiték,hogy annyit se ér mint halottnak a csók. Meg régen hasznaltam WU2 -t de most zsiros hajra csak egy nappal többet birok,talán.. Ugyhogy lehet valamit ügyködök vele...vagy csak tojással megmosom,mert régen csak ez volt és még ismerek olyat aki hasznalta ezt..vagy a bojtorján samponon gondolkodtam meg az almaeceten :)
2014. júl. 5. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nálam is hasonló a helyzet. Régebben kétnaponta mostam hajat. Most már csak heti 1×. Rájöttem hogy valóban nem egészséges a sűrű hajmosás, mert a hajszálak elnehezednek és még jobban lelapul az egész. Nekem ezek segítenek; egyik héten bio sampon,másik héten csalán sampon, havonta 1-2× almaecetes öblítés. Balzsamot ne használj, (vagy ha muszáj minimalizáld) mert attól még jobban zsírósodik a haj. Én csak akkor használok ha érzem hogy nagyon kócos, akkor is csak a hajvégekre, semmiképp ne a fejbőrre! Házi készítésű hajpakolásokat is kipróbáltam, de nem sokat segítettek zsírosodás terén, inkább csak puhább, fényesebb lett a hajam. Citromot nem ajánlom pláne ha fested a hajad, mert koptatja, másrészt meg nekem nagyon marja a fejbőröm. Wu2 nekem ismét nem vált be, olyannyira összecsomósította a hajam, hogy órákig tartott míg kifésültem.

Így bírom ki egy hétig, de utolsó nap már összekötöm és kontyot csinálok.:)

2014. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom amit írtál,mert ez elviselhetetlen és vissza akarom kapni a heti 1napot :) nem festem a hajam,de sötétbarna a színe nem merem citrommal befolyásolni... Hasznaltam egy sampont,aztán wu2 de azt nagyon nem használt és eléggé roncsol is,de már ehhez folyamodtam,ma csak babával tudtam megmosni mert anyuéknál vagyok :) de kiváncsi vagyok mi lesz vele,gyógynövényes volt,de szerintem nem használ... Arra is gondoltam,hogy csak tojással mosom a hajam,mert én nem itélem el azokat akik ezzel mosnak hajat.,meg mivel vannak tyùkok így megtudom tenni. Bocsánatot kérek azoktól akik most elítélnek,de régen is ez volt és senkinek sem lett tőle bajja. Annyi mindent olvastam is zsíros hajra,hogy már egy kicsit elegem. Mindenhol mást írnak. Lehet szétmegy a hajam a sok változtatás miatt,de kell az a "szer" amit tökéletesen elbír a fejem a hajam egyaránt. :)
2014. júl. 6. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el.Na és mennyit segített a Baba?:) Sztem a gyógynövényes nem lehet olyan rossz..

Amúgy az Avonnak van egy tojás-élesztős samponja azt érdemes lenne kipróbálnod.

2014. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ezt:

[link]

Az ára húzós, de megéri!!:)

2014. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!