Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy 3 nap után...

Miért van az, hogy 3 nap után arra kelek, hogy a hajam nagyon viszket, de már a második napon elkezd büdös lenni, illetve a 4. napon már korpás, meg ilyen piros gennyes valamik vannak a fejbőrömön?

Figyelt kérdés
normálisan ápolom pedig
2014. júl. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A piros gennyes valamik az szőrtüsző gyulladás. Nekem is van, a melegtől van.:) Ha ki tudod bogarászni őket, jobb, ha kihúzod belőle a hajszálat és kinyomod a gennyet. Hidd el, hamarabb rendbejön!


Az teljesen normális, hogyha ilyen időközönként kell mosni a hajadat. Én 3 naponta mosom, de van, aki 2, vagy akár naponta. Minden sampon alkalmas ma már arra, hogy naponta moss vele hajat.


Az én fejbőröm korpás volt tinikoromban, ezért h&s-t használtam, nagyon bevált, eltűnt tőle minden baj.


Aztán 3 éve egyszer leszívták a hajamat, ami ugye leégeti a fejbőröd is kicsit, és az új fejbőröm nem korpásodik, mert a "felnőtt" fejbőröm már nem tini fejbőr:)


Nem azt mondom, hogy szivasd le a hajad, DE ebből kiindulva egy alapos dörgölés nem árthat, pl. tegyél rá olyan arcpakolást, amit rajta kell hagyni, de a bőrödet nagyban érje, és 10 perc múlva mondjuk mosd le.


26l

2014. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem felejtsd el amit az első mondott és forduéj orvoshoz. most.
2014. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2-es: miért? mert nyáron izzad a feje?:))
2014. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gennyes valamik nem normálisak, ezért menj orvoshoz. A túlzott izzadás/büdösség sem normális egyáltalán.

Okozhatja sampon is akár, babáknak valót használj csak.

2014. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintetek a szőrtüszőgyulladás nem normális? (légyszi, nullára ezt is, úgy szeretném):D


a kérdező meg nézze meg, hogy így ébred-e, ha nem izzad egész nap a feje a napon, mert nem.:)

2014. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!