Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Büdös a köldököm, pedig...

Büdös a köldököm, pedig fürdésnél ott is megmosakszom, mégis ha beteszem oda a kezem, majd ki, olyan büdös. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 20:48
 1/6 anonim válasza:
4%
Biztos rohad valami a gyomrodban.
2014. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy természetes dolog. Ha a körmödet is felpiszkálod, az se illatos, pedig tisztán tartod. Nem kell b*sztatni, azt nem szereti :-D
2014. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fúj megnéztem és nekem is>< xd
2014. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
ha már ez a téma feljött... képzeld egyszer műtöttek és pont a köldökömben kezdődött a vágás és onnan jött ki. nem érhette fürdéskor 2 hétig víz. és persze tele ment alvadt vérrel, meg ugye 2 hétig nem mostam... hát az utolsó napokban már nagyon szenvedtem olyan kegyetlen büdös volt. persze mikor már fürödhettem sem sikálhattam szét a friss sebet, meg nem is nagyon tudtam kitisztítani, mert eléggé fájdalmas volt a vágás még 2 hét után is... a doki persze túl korán vette ki az öltéseket és elkezdett gennyesedni a vágás. szóval ha most büdös a köldököd ne akard megtudni mikor 2 hete áll benne mindenféle trutyi... ja és jótvágyat :))))
2014. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haa a füled mögött megdörzsölöd ott is ugyan az a szag van
2019. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg ha ki van szúrva a füled és pl régóta nem volt benne fülbevaló és rakod bele és ki jön az a kis piszok a lyukbol az is olyan szagú!
2019. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!