Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napozás hatására a mellbimbó...

Napozás hatására a mellbimbó is sötétedik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a mellbimbóm a szokásos világos színe helyett most árnyalatokkal sötétebb rózsaszínű. Ez vajon attól van, hogy a barnább bőröm mellett tűnik ilyennek (ami szerintem logikailag ellentmondásos, mivel éppen a sötét bőrön kéne jobban kijönnie a világos színnek) vagy a sugarak hatására lett erősebb a pigmentációjuk?

2014. júl. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, annak is változhat a pigmentációja és le is éghet.
2014. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze ez így van :D


És ha a f_szodat is sokat napoztatod pont olyan feka lesz mint a nig_ereké'. Persze ettől nem fog nőni...ugyanolyan kicsi marad, csak feka lesz vágod nig_er ?

2014. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:Kösz a választ!


#2:Ki beszélt itt f_roknapoztatásról és né_gerekről?

2014. júl. 7. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom :D gondoltam megemlítem XD
2014. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, építő jellegü komment volt.
2014. júl. 7. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem értitek a viccet akkor arról nem én tehetek.
2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én mellbimbóm is sötétebb, mióta monokinizek, szóval szerintem ez a Nap hatása és teljesen normális. :)


Az utolsónak pedig üzenem, hogy az emberek értik a viccet, de Te kvázi azt állítottad a kérdezőről, hogy egy kisfarkú szerencsétlen, ezen meg szerintem senki sincs, aki tudna röhögni, de biztos mi vagyunk maradiak és leborulunk a humorérzéked előtt.

2014. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!