Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki akarom szőkíteni a hajamat...

Ki akarom szőkíteni a hajamat Schwarzkopf Palette "lightener"-el. Van valakinek ezzel a világosítóval tapasztalata, vagy akármilyen másik márka világosítójával/szőkítőjével? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A hajam ilyen közép-szőke színű, se nem barnának de szőkének is alig mondható. Megvettem a Schwarzkopf Palette lightener-jét A10-es árnyalatban, ultra hamvasszőkének írják a színt a dobozon, és megtetszett a szín.

Meg szeretnélek Titeket kérdezni, hogy van e valakinek tapasztalata ezzel a világosítóval/szőkítővel vagy akármilyen másik árnyalatú/márkájú lightenerrel?

Mennyire hatásosak? Nem teszem tönkre vele a hajam? Volt valakinek rossz tapasztalata az ilyennel?

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2014. júl. 7. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szőkítő, ami ne tenné tönkre a hajat.
2014. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!:)én pontosan ugyanezt az árnyalatot vettem meg.de én ombrésra csináltam a hajam.nekem bevált,sötétbarna-feketés hajamat sötétszőke-világosbarnára leszívta.:)
2014. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!