Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha este megmosom a hajamat,...

Ha este megmosom a hajamat, megtörlöm, bekenem l'oreal hot liss hővédővel, megszárítom, kivasalom és másanp reggel is kivasalom még hat a l'oreal hot liss? és másnap reggel?

Figyelt kérdés
egyébként aki használ, ti is 2diónyit használtok hosszú hajra? mert szerintem az rengeteg, de azt írja, hogy annyit kell.:S és nem is valami olcsó mulatság.én most vettem, de így szerintem 1 hónap alatt el fog fogyni, ha ennyit használok.:S csak akkor hat, ha ennyit teszünk rá?
2010. jan. 6. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem este fölösleges kivasalni reggelre ugyis össze vissza fog állni...meg ha reggel is kivasalod..akkor fölösleges :))


Szerintem egy diónyi is elég..azt elkened a kezeden és ugy rá:)

Én wella hővédő sprét használok abbol is elég egy két fújás :D

2010. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is L'Oréal-t használok. én nem szárítom a hajam, hanem csak vasalom. Én havasalás előtt bekenem, aztán hagyom. Utána kezdem vasalni a hajam. amúgy igaza van az előzőnek. Nem kell este. Elég reggel és szerintem nem kell naponta hajat vasalni mert nagyon tönkre teszed vele. Én heti 2x vasalom és az is nagyon roncsolja.
2010. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is elég 1 diónyi...egyébként én ezt még nem próbáltam.. én olyat szoktam használni ami fújós és száraz hajra kell fújni....és minden nap vasalom kb 2 éve és egyáltalán nem tette tönkre :O:D Wella High Hair(L)
2010. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felesleges este hajat vasalnod,énmég száritani sem szoktam mert nagyon szárítja a hajat...

Én minden este mosok hajat és 2 diónyit teszek a hajamra vanhogy 3mat is a póthajam miatt...kb 2-3 hónap alatt szokott elfogyni.(:

2010. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!