Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton izzad a tenyerem és a...

Folyton izzad a tenyerem és a talpam is! Már réggebb óta. (most 13 éves vagyok ) Mit tegyek? Házi módszereket is mondjatok, ha tudtok. :D

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, már nagyon idegesít. Most kezdtem olyanokra gondolni, hogy: Majd, ha lesz pasim, hogy fogjuk egymás kezét fogni, ha az enyém folyton izzad? Meg nem hordhatok, ilyen gumi papucsokat mert abba beleizzad a lábam. Próbáltam már ecetes vízben áztatni, és a hintőport is, de nem válltak be. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne.:D

2014. júl. 8. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Izzadás oka belül van, egészséges étkezés segíthet.
2014. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen pontosan az egészséges étkezés? Mert szerintem én egészségesen étkezem.:D De az amugy kb. olyan születéssel járó, és nem lehet öröklődő, mert a családban senkinek sem volt ilyenje.:c
2014. júl. 8. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmehetsz, kérdezősködhetsz mitől lehet. Illetve gyógyszertárban kapható Solutio antisudorica. Állítólag nagyon jó izzadásra.
2014. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Majd meglatjuk. Azert koszi.:D

De hazi modszereket nem tudtok.?

2014. júl. 9. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a tenyerem kezdett el izzadni idén. Van párom, ha nagy meleg van nem fogjuk meg egymás kezét. Nem szégyelem előtte és ő sem foglalkozik ezzel :D


18L

2014. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem használj lábbetétet, azt könnyű mosni és vászon a bevonata, illetve bőr cipőket. (A műanyagokat felejtsd el, szerintem.)

Illetve az aktív sportolás (min. heti 3szor 1,5 óra) is jó hatással van az izzadás szabályozására.

2014. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:D

Eddig sem hordtam műanyagokat. Lábbetét van a cipőimben. De engem a szandák zavarnak, hogy olyanokat nem tudok hordani.:c És én kézilabdázom, atlátikázom, és táncolok is szóval sportolok eleget.:3

De mint fent is írtam, valami olyasmi módszer kéne mint az ecetes víz, vagy a hintőpor. De már ezt is nagyon köszönöm, hogy egyáltalán foglalkoztok ezzel.:*

2014. júl. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!