Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befessem vörösre a hajamat?

Befessem vörösre a hajamat?

Figyelt kérdés

Tavalyelőtt nyáron váltottam barnáról vörösre (inkább pirosra) Nagyon kiszáradt a hajam, hullott, kb egy hónap elteltével. Én a hajfestékre gyanakodtam... (Garnier)

Most barna, hosszú, hullámos, egészséges, de ez is festett barna, mert leszivatás óta mindig kiszőkül, így kb 2 havonta festeni kell. Most 3 hete festették be utoljára barnára. Most megint gondolkodok a vörösön (Wellaton Colorado) Szerintetek?:D


2014. júl. 8. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd csak tönkre a hajad, nekem nincs erről véleményem.
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kérdezem akkor máshogy, és nem tőled.

attól még hogy a garnier vöröset nem bírta a hajam, a wellaton bírhatja?

2014. júl. 8. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Vettél régen egy vacak drogériás vörös festéket, hullott tőle a hajad, erre most újra akarsz venni egy vacak drogériás hajfestéket?

Létezik minőségi professzionális hajfesték is, vagy hajszínező, próbálkozz legalább azokkal. Fodrászkellékesben találsz csak ilyeneket. De ha a vörös színanyagra vagy érzékeny akkor attól is hullik majd a hajad.

2014. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig is drogériás hajfestékeket használtam, palette-t meg syosst, egyiktől sem volt semmi baja, mondjuk barnára festettem ezekkel. Szerintem kifejezetten a garnierrel volt gondoom. vagy a vörös színanyaggal, amit mondasz.
2014. júl. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!