Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágassak a hajamból?

Szerintetek vágassak a hajamból?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok es 1 éve volt vágatva egy kicsi es a derekamig ér nincs nagyon eltöredezve sokan is mondják. Ez a kérdés felmerült bennem most mikor kimostam a hajam es nagymamám mondta is hogy tönkre fog menni a hajhagymám mert olyan hosszú es húzza. Már gondolkoztam rajta de nagyon sajnalom:D
2014. júl. 8. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan hosszú akkor 5 cm is semmiség, senki nem is venné észre, hogy le lett vágatva :D

Néha jól jön egy kis vágás mégha csak pár centi is


Az is igaz amit nagymamád mond, ha vkinek már nagyon hosszú a haja, akkor a +súlyt megsínyli a fejbőre

2014. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hat hogyha sajnálja ak ne vágásd le teljesen csak kb 5centit;)
2014. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sose vágatnám le nekem is hátul derékig ér :) kb 1,5 éve nincs levágva :) 15L
2014. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor vágatok úgy is majd ha kezdődik a suli egy kis ujjulás nem árt:) majd augusztus környékén
2014. júl. 8. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
nem ujjulás hanem újulás!! bocsi, ezt muszáj volt. és szerintem is vágasd le a hajadat. tényleg nem tűnik fel, és utána csak gyorsabban nő. amúgy nemértem miért kell cirkuszolni egy hajvágás miatt ( lány vagyok) alőbb utóbb úgyis visszanő, a fodrász meg azért mégsem olyan rossz hogy annyira elrontsa
2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenkinek nő olyan gyorsan a haja, talán azért ,,cirkuszolnak" annyit.

Az tény, hogy a hosszú haj sokkal jobban igénybeveszi a hajhagymákat és ha sokáig van valakinek hosszú a haja, akkor később jobban fog neki hullni.


Mindenképp járj el bizonyos időközönként fodrászhoz, mert nagyon töredezett lesz a hajad.

Én kb egy éve nem voltam, akkor is csak magamnak vágtam (de mint kiderült, semmit sem értem el vele), aztán elmentem fodrászhoz, aki 10 centit levágott belőlem legalábbis ő ezt mondta, de kitudja mennyit vágott, szerintem többet és most elég rövid a hajam. Tré egy fodrász volt, alig 5 perc volt az egész. És eléggé szomorú vagyok miatta, nagyon sokáig növesztettem.

2014. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vágass! Lehet, hogy Te nem látod töredezettnek, mert megszoktad, de attól még valószínűleg nem túl szép a vége. Nekem is sokszor csak fodrász után tűnik fel, hogy jééé, mennyivel szebb lett:D

Az a nagyon hosszú haj szerintem egyébként már sok is, de ez ízlés kérdése. Mindenesetre nem fog látszani, hogy 5 cm-vel rövidebb:D

2014. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vágass, már csak azért is mert a hajszálak nem egyformán nőnek, így a vége összevissza lesz egy idő után, ami nem túl szép.

Az meg hülyeség hogy a hosszú hajtól tönkre megy a hajhagymád, mivel azok jóval több súlyt is gond nélkül elbírnának. Egy hajszál pedig igen könnyű, akkor is ha a bokádig ér.

2014. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Le lesz vágatva:) kb 5-6 cm
2014. júl. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!