Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasárnap levágattam a hajam!...

Vasárnap levágattam a hajam! A fodrász kb 7cm-t vágott belőle így lett a hátam közepéig érő hajamból, látványosan rövidebb (szerintem) hogyan növesszem meg ugyanekkorára iskolakezdésig (szept)? Természetes megoldásokat ha lehet! 13/L

Figyelt kérdés
Hogyan növesszem meg gyorsan a hajam 5cm-rel 2 hónap alatt?

2014. júl. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlagosan a haj egy hónap alatt nő 1-1,5cm de valakinek 2cm is attól függ neked milyen gyorsan nő te tudod. De egyet mondj meg nekem a fodrásznak ti megmondtátok hogy ne vágjon annyit mert te ezt nem szeretnéd??? Es miért akarod szeptemberre hogy megnőjjön akkor hamarabb kellett volna levágatnod mondjuk lehet nem volt időtök de mind1. En nem tudom hogy lehet e növeszteni otthon. De amit írtam ne vedd bántásnak.
2014. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ricinus olaj. de ez se biztos. egyik ismerősömnek három centit nőtt a haja egy hónap alatt... nekem semmit, szóval próbáld ki, hátha beválik neked is :)

Gyógyszertárba lehet kapni, és nem is drága és azért biztos vagyok benne, hogy jobb mint akármelyik drága szer. ugyan nekem nem növesztette meg, de szép fényes lett a hajam, meg lehet neked hajnövesztés szempontból is beválik :)

2014. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, 7 centit nem fog ennyi idő alatt nőni, az kizárt.
2014. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze,hamarabb kellett volna tudom..de nem volt időm. Köszönöm a tanácsokat!
2014. júl. 10. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!