Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szeretik jobban a pasik...

Miért szeretik jobban a pasik a hosszú hajat, mint a rövidet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert a hosszab az nőiesebb,ezzel ellentétben a rövis pedig férfiasabb! Bár vannak olyan nők akiknek kifejezetten jól áll a rövid haj..
2008. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de ha a hosszú hajú nő finoman meglóbálja a haját, az bizony beleég a férfi retinájába.
2008. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
A barátnőm egyszer táncolt nekem. Nagyon szexi volt, ahogy a haját "dobálta". Hossssssszú vörös haj..hmmm :)
2008. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Láttad a Durex reklámot? Hát én a végén lévő rövidhajú csajra azt hittem pasi, és csak néztem, hogy miért csókolózik két pasas egy óvszer reklámaban...
2008. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van olyan akinek nagyon szexisen áll a rövid haj...
2008. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Hosszú haj egyértelmű egy csajnál,csakis hosszú lehet.
2009. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez hozzájuk tartozik,egy nőnek legyen hosszú haja,ami derékig minimum de inkább fenékig ér.Egy fiúnak legyen rövid haja,amit tud formázni zselével.
2009. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerettek beletúrni a hosszú dús hajba mi? :P

17L

2010. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én nem értelek titeket fiuk. A lányoknak kötelező kellék a hosszú haj vagy a nagy mellek a karcsú alkat?


,,Mindenkiben ott lakik a tündér csak meg kell találni"


DE ez így nem ér hogy a lányok csak ezekkel az adalékokkal szépek de a fiuk azok tökélyek és ha valami rossz szót szólunk akkor már bunkók vagyunk.

2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem jól áll a rövid haj is, bár hosszabb most, viszont egy nő nem a hajtól lesz nőies meg a mellektől, akinek ennyiből áll a nőiesség az tök gáz

engem rövid hajjal is nőnek néznek, nemcsak alkatilag, az arcom miatt is

a pasiknak is jól áll a hosszú haj, én szeretem, de nekem mindegy h hosszú vagy rövid, páromnak mindkettő jól áll

nincs olyan h ideálom

amúgy rövid hajat igaz könnyű elfeküdni, de a hosszú hajat szárítgatni kell, nekem viszont a vállig érő is goboncolódik

a túl hosszú haj meg nem szép sztem

én mindig ráfeküdtem

ha meg folyton összekötve van akkor nincs értelme megnöveszteni

2011. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!