Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég nehezen nő a hajam....

Laura97916 kérdése:

Elég nehezen nő a hajam. Tudnátok ajánlani valami otthon elkészíthető hajnövesztőt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hajn%F5v&kategoria=6


nehéz lett volna? Gondolkodó ember vagy! Használdd ki az oldal minden lehetőségét! Pl. a jobb felső sarokban lévő mező a kereső! :) Ott mindenféle kulcsszóval kereshetsz olyan kérdéseket, amelyek hasonlóak a tiédhez! ugye milyen csodálatos?

2014. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem a kókuszolaj vált be

és egy ideig szedtem biovanne pluszt, az is nagyon jó volt

2014. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "nehezen nő" a hajad. Nő az, csak valószínűleg nem ápolod megfelelően és letörik. A kókuszolaj az nekem is bevált
2014. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj, ahogy előttem is írták. Ha nem törik le a hajad akkor meg fog nőni hamar.
2014. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért de a kókuszolajat hol veszitek és hogyan használjátok?


Egyébként nekem bevált a Varga sampon és a Green Pharmacy gyógynövényes hajspray.

2014. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem egy ezresért, de a Tescoban, Sparban is láttam. Egy kicsit lehűtöm hogy szilárdabb legyen és rárakom a hajamra 1-2 órára hajmosás előtt. (Én személy szerint utána is rakok rá egy kicsit, de nekem rengeteg nagyon vastag és nagyon göndör hajam van így beszívja, de akinek vékonyabb egyenes haja van sztem csak zsírosítaná.)
2014. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én bioboltban vettem és olajos állapotában viszem fel a hajamra

szobahőmérsékleten kezd olaj lenni, hűtve pedig vágni lehet

2014. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!