Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj szakál növesztésre?

Ricinus olaj szakál növesztésre?

Figyelt kérdés

azt megtudná valaki mondani hogy nem-e lesz tőle több pattanásom? hála istennek már kezd elmúlni az egész és ezért nem merem használni, nehugy ujra visszajöjjön.

és oda is kenjem ahol még maga a szőr szál ki sem nőtt?



2014. júl. 10. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne kend arcra, mert borzasztó pattanásos leszel tőle.

Én szempillára használtam, de amikor kicsit többet kentem fel, és "lecsurgott", az arcomon ott másnapra kis pattik jöttek elő. (éjszakára kentem fel)

2014. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
A ricinus olaj hajvégekre kenve puhítja azt, és segíthet enyhíteni a haj töredezését ezáltal gyorsabban meg tud nőni. Haj és szőrnövesztő hatása nincs, szóval értelme sem lenne használni. A pórusokat eltömíti, így pattanások könnyen kialakulhatnak miatta.
2014. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!