Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a szőke?

Nektek tetszik ez a szőke?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sőtét szőkés barna hajam van, és be akarom festeni, de se nem ilyen világos fehér szőkére, sem arra a sárgás árnyalatra. Nektek ez tetszik?

[link]

[link]

[link]


18L


2014. júl. 11. 05:47
 1/9 anonim válasza:
Szerintem jó választás
2014. júl. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
esetleg ha vki tud mutatni még szép szőke árnyalatokat, linkeljen :)
2014. júl. 11. 05:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik tök jó szín, de profi fodrászhoz menj, mert könnyű elrontani, ha az alaphajszíned ennél mondjuk 3-4 árnyalattal sötétebb, és a fodrászod mondjuk balf asz...

Amúgy az enyém is ilyesmi, de mondjuk nekem csak melír van benne, mert alapból világos a saját hajszínem.

Az én fodrászom egyébként a végén mindig csinál egy enyhe hamvasítást is, hogy egységes legyen a színe.


Így néz ki egyébként:


[link]

2014. júl. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arc függő, hogy jól áll e

21F

2014. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem csak a barna és a vörös tetszik. [link] , [link]
2014. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A második kép tuti nyerő:)
2014. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megmondom milyen szőke állna jól neked.
2014. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
inkább maradjon a mostani!!
2014. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, mégis óva intenélek tőle, ha nem extra erős hajad van, mert sajnos a szőkére festés nem tesz jót a hajnak, és utána nehéz lesz visszafesteni. Normális, természetesnek tűnő sötétszőke hajfestéket én pl egyáltalán nem találtam fodrászkellékesben sem, vagy sötétebb, vagy világosabb volt, mint kellene. Sötétebbre festésnél pedig borzalmasan kopott a festék, és a gyakori festés sötétebb színnel sem tesz jót.
2014. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!