Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen jellegű kérdést lehet itt olvasni az oldalon,hogy "Fiúk! Nektek tetszenek/ bejönnek a szőke/ barna hajú lányok?" Fiúk! Tetszenek nektek a fekete hajú lányok?" "Mit gondoltok a vörös hajú lányokról?" és még sorolhatnám. És azt vettem észre,hogy ha ép egy bizonyos hajszínt kérdeznek,(pl barna)akkor az a nyerő, ha meg egy másik hajszín van a kérdésben (pl vörös)akkor meg az. Mindig az adott szín tetszik vagy csak azért írják/ írjátok azt,hogy "igen"," ép az az esetem" hogy a kérdezőt nyugtasság/nyugtassátok vele? Vagy tényleg az a kedvenc és pont olyanok írnak ,akik valóban ezt vagy azt szeretik? Vagy csak nem merik felvállalni amit valóban gondolnak?

2013. nov. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság odaát van.
2013. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barna szem,barna bőr (nem agyonszolizott), barna haj nekem mindenből a barna jön be.
2013. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy! Van szép vörös hajú nő, és nem szép szőke is. A hajszín mindegy, feltéve ha nem kék, inkább az összkép a mérvadó.
2013. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hülyeség az egész hogy kinek mi jön be,ha a külsőd alapján ítélnek a fiúk akkor az már rég elveszett dolog,az olyanokat lekell sz.rni...Olyan fiút keress akit az érdekel hogy mivan belül. Nem haj alapján fognak dönteni. Különben is ha már itt tartunk nekem is van álmom,ideálom,de sose foglalkoztam eddig vele, 2 fiúba szerettem bele,akik tök eltérnek a nekem tetsző ideáltól.:) 18/L
2013. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom csak mindig azt hangoztatják,hogy a hajszín nem lényeg,de akkor ezek szerint mégis az.

Egyébként sem festeném be a hajam barnára vagy szőkére csak azért,mert a többségnek ez jön be. Én elégedett vagyok a hajszínemmel .

2013. nov. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!