Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna hajfesték vagy henna...

Henna hajfesték vagy henna por a jobb hajszínezésre?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb venni?

Milyen termékek,márkák vannak?

Hogy néz ki egyáltalán a doboza?

Hol lehet venni?

Melyek a legtermészetesebb márkák ilyenben?

Kb. mennyibe kerül?

Mennyire macerás?

Köszi a válaszokat.



2014. júl. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

100%-os henna por. Amiben más összetevő (fémsó, stb) van, vagy krém állagú, az már egy sima hajfesték, minimális henna tartalommal. Szerintem a cosmios henna nagyon jó, 700 Ft/100 g, zacsiban vagy műanyag tasakban adják. Van még pl a khadi, ami színes dobozokban van, de kb 2000 Ft/100g. Ennek előnye, hogy csak vízzel kell kikeverni+több szín van.

Khadit a multi-vitamin.hu-n vettem (2 boltjuk van Pesten), a cosmiot pedig értelemszerűen a Cosmio boltban (de van házhozszállítás is)

Ezenkívül van még khadi a Herbaházban, vagy a Jászain lévő bioboltban.

A neha hennát pedig lehet még a Szép kis India boltban kapni.

Macera: teríts le mindent újságpapírral, és készíts oda sok fóliát. Kikeverni nem vészes, felkenni a hajra egy kis méz/cukor segítségével nem vészes (így kevésbé csöpög). A lemosás kicsit hosszadalmas, és esetenként befoghatja a kádat.

2014. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a hajszínezés alatt azt érted, hogy nem akarod tartósra, akkor az igazi henna nem neked való.
2014. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Festésre gondoltam,csak az egyik fodrászismerősöm ezzel javít ki folyton,hogy színezést mondjak.Annyira beképzelt,hogy a kérdéseimre soha nem válaszol.Köszönöm a részletes információkat.De sima drogériákban miért nem árulják szerintetek?Ha annyira természetes miért nem olyan elterjedt?
2014. júl. 12. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert mindennek vannak hátrányai is.

- mint mondtam, hogy hetente változtatod a színed, akkor nem neked való

- ha centire pontosan belőtt színt akarsz, akkor nem neked való

- ha nem szeretsz órákig zsacskóval a fejeden szaladgálni, akkor nem neked való

- egyáltalán ha más színt akarsz mint vörös akkor nem neked való

- vagy ha undorodsz attól amit a hajadra kell kenni majd

- ugyanezt a kimosásra...

- plusz a természetes dolgokra is lehet allergiás az ember

Szóval semmi sem tökéletes.

2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát egyszer kipróbálom.Köszi.
2014. júl. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!