Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó fodrászkellékes...

Mondanátok jó fodrászkellékes hajfestéket? Miért jobb, mint a drogériás?

Figyelt kérdés

Az Alfaparfról hallottam eddig, hogy jó, sőt, hogy jobb, mint a DM-ben kapható festékek. Na de miért jobb? Néztem az összetevőket, és ugyanúgy minden méreganyag megvan benne, mint egy drogériás termékben.

Élénk vörös szeretnék lenni, valami rezes és pirosas közötti árnyalatra gondoltam.

A henna nem jó, mert DM-es festék van a hajamon, úgy tudom, nem szabad egymásra kenni a kettőt.


2014. júl. 13. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha világos a hajad akkor választhatsz hozzá alacsonyabb %os oxit
2014. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, de nem ezt kérdeztem..:)
2014. júl. 13. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel azt a színt kapod amit a színskálából választasz,nem lutri hogy épp a barnától fekete vagy a vöröstől barna stb leszel,mivel szakértő segít kiválasztani hogy mekkora oxi kell az adott szín eléréséhez,valamint kell -e előtte szőkítés,plusz tudsz venni mixtonet a festékhez a még intenzívebb színhatásért.

És mi van egy dobozosba mint írtad egy dm-esbe? Egy női retusállt fej hogy megvedd a festéket,hátulján jobb esetben pár igen elavult színű hajtincs hogy milyennek kéne lennie,de persze természetes hajszínen apróbetűkkel nehogy bele lehessen kötni,valamint 2 keverő oldat ami kitudja mekkora hajra elég dobozon keresztül,valamint mekkora oxit adtak épp hozzá. Itt nem a mérgező anyagok meg blabla dolgok a lényeg,hanem hogy ne kelljen végigizgulnia az embernek azt a kb 40 percet hogy épp mi lesz a végeredmény. Nem véletlenül professzionális használat. Láttál már fodrászt önszántából drogériás hajfestékkel? Nem? Nem véletlenül..

Alfaparf,Keune,BES,Londa,Loreal marijel ezek középárkategóriásak és megbízhatóak így általam próbálva :)

2014. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!