Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb masfel hete megkapott a...

Kb masfel hete megkapott a szolarium. Most jon le a borom a mellemnel es a derekamnal. Ugyanolyan barna marad viszont. Mehetek igy ma szolariumba? Volt mar igy valaki?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de nyáron minek mész szoláriumba?
2014. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Te most kényszert érzel arra, hogy bőrrákot kapj? Ráadásul nyáron akarsz szolizni? Kéthetente???
2014. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nyaron. Dolgozok napi szinten. 7 napbol hatot. Egy nap meg orulok h takaritani tudok. Nem hogy megvizhez jarjak.. nincs mindenk idovel elengedve...
2014. júl. 14. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, inkább kifekszel a napra.
2014. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen fura én is dolgozok, van úgy, hogy nekem is összejön a heti 6 nap, ráadásul étteremben vagyok ahol nem ritka, hogy 10órát van bent az ember, de inkább kifekszek olvasni a napra mint, hogy bőrrákot kapjak. Amúgy értem én, hogy fáradt vagy, viszont pont ez miatt kéne kifeküdnöd pihenni, szóval érdekes "kifogás".
2014. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kifogas... imadok napozni de ha nincs idom.. Es pont azon az egy napon epp rossz ido van akk teljesen mindegy...szoval hiaba szoltok le. Nem en vqgyok az egyetlen aki szolizik ilyenkor.... ach okosak...
2014. júl. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!