Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A naptól elmúlnak, vagy...

A naptól elmúlnak, vagy inkább előjönnek a pattanások?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem 1 évig szenvedtem a pattanásoktól. Most, a nyáron nagyon sokat napoztam, ami rengeteget segített eltüntetni őket. Most már csak egy kicsit látszanak. Egy tanács: fürdés előtt tonikozd, ahol kell, utána fürdés után puha törölközővel törölközz meg(ne dörzsöld!) és éjszakára kend be valamilyen aloe verás krémmel. Napozz sokat! Ha már nem látszanak annyira, akkor fürdés után már nem kell a krém, helyette kend be valamilyen testápolóval. (Én niveással kentem.) Nekem ez vált be. Remélem tudtam segíteni! ;) 14/L
2014. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam előjönnek... ilyenkor förtelmesen ronda a bőröm, télen viszont egy darab pattanás nincs rajta. A nap hatására azonnal elkezdek verejtékezni, és amiatt kipattogzok :( Hiába fürdök meg hideg vízzel, kimegyek a napra, azonnal izzadok... percenként meg nincs lehetőség fürödni.
2014. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az arcom állapotát a napozás nem nagyon befolyásolja,de egyébként a hátamon rengeteget segített! egyébként a kozmetikusom mondta hogy nyugodtan lehet napozni
2014. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2-es válaszoló vagyok, akkor úgy látom csak én vagyok ilyen "különleges", hogy én meg pattanásos leszek a naptól :D és azok nem kiütések, rendes pattanások :S ki lehet őket nyomni
2014. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sokan a naptól pattogzanak ki, de az nem mindennapi. Elvileg az a normális, ha valaki a naptól jobban lesz, a bőrnek jót tesz. A többségnek a nap jót tesz, persze mértékkel.
2014. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális esettben szép sima lesz tőle az arcod. :)
2014. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!