Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, ha az ember nem...

Az igaz, ha az ember nem szeretkezik rendszeresen akkor előjönnek a pattanások? Vagy most téltelezzük fel, hogy hosszúkapcsolaton van túl és nincs kedve nőt keresni és nem is m*sztrubál vagy nem tom, h mondjam akkor sok pattanás előjöhet?

Figyelt kérdés
Vagy ennek van korbeli eltérése is? Egy átlag 20-30 éves embert nézzünk. Viszont olyat hallottam, hogyha rendszeresen m*szturbál akkor szexnél hamar elfog menni. Ezt a logikát nem értem, mertha 1 hónapig nem h*kizik valaki akkor meg elég egy női rózsaszín biciklit meglátnia. Vagy akkor ezaz egész, hogy is van? :))
2012. dec. 2. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészségi szempontból semmi közük egymáshoz.

Ez egy tévhit,oka a véletlen egybeesés.

Egy időben kezdenek masztizni a fiuk,a hormonális változásokkal .A hormonális változások váltják ki a pattanások megjelenését .Mikor a változásnak vége,eltünnek a pattanások is .Már 20. év felett alig látni pattanásos fiút .Befejeződött a nemi érés .

2012. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a nemi élethez, pattanások ételallergiától is kijöhetnek, felnőttkorban inkább ez a jellemző ok.
2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
renszertelen nemi elet patanasokat okoz ezer jo ha naponta kivered ha nem sexelsz
2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mese!

Általában abban a korban múlnak el maguktól a pattanások, amikor a legtöbb ember a szexuális életét kezdi. Véletlen egybeesés.

2012. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!