Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani ammóniamentes...

Tudnátok mondani ammóniamentes hajfestékeket?

Figyelt kérdés

Ha van vele tapasztalatotok, azt is szívesen veszem.

Amiket eddig tudok:

- L'Oreal Casting Creme Gloss

- Perfect Mousse

- Palette Color Shampoo

- Garnier Olia


Igazából valami élénk vöröset szeretnék.


2014. júl. 15. 14:18
 1/2 bilingual ***** válasza:

itt van még egy, a Syoss-tól az Oleo Intense

[link]


személyes tapasztalatom annyi, hogy az Olia szőkéje nekem elsőre nem világosított annyit, mint ami a dobozon van, de nagyon selymes, fényes és puha tőle a hajam, bár a vöröses-barnás színekről nem hallottam jókat


anyukám a castingnak a csokibarnáját használja, az nagyon szépen fedi az őszhajszálakat is


remélem valamennyit segítettem


üdv

2014. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Oliát nem merem kipróbálni, mert sokan írták róla, hogy pár nap után csomókban kezdett hullani a hajuk. A Syoss-ról is írták, hogy hullani kezdett, de persze tudom, hogy mindenkinél más az eredmény. Viszont a Syoss-szal inkább az a baja, hogy csak 3 vöröse van, az egyik inkább barna, a másik durván mű, a harmadik meg inkább lila. :/

2014. júl. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!