Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinájak ha a szőkitett...

Yithal kérdése:

Mit csinájak ha a szőkitett hajam ledobja a színt?

Figyelt kérdés
Hello! Kb. egy hónapja befestettem fodrásszal a a hajam lila kék ombréra és a hajam alja ki lett szőkítve. Az első mosás után kidobta a kéket alul a hajam de csak a felső rétegen a tarkómnál szép élénk színű. Azóta még egyszer be lett festve és az is kezd kikopni (igaz most nem első mosás után) és az a legnagyobb baj hogy ilyen zöldes-sárgás lesz utána a hajam színe.... Mit csináljak hogy megmaradjon a festék?

2014. júl. 15. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Moshatsz hajat kifejezetten festett hajra való samponnal, de egyébként a szőke a világos színeket hamar ledobja.
2014. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is ombrem volt, csak simán ki volt szivatva, és én visszafestettem barnára. Nekem is engedett a színéből, úgyhogy megyek majd megint fodrászhoz, hogy viszonylag ugyanolyan legyen :)
2014. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :D Olyannal mosom és úgy is azt csinálja. :/ Szerinted a barnát nem dobja ki ? Vagy ilyen vöröses színt ?
2014. júl. 16. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig az egyetlen valaszolo vagyok:) A szoke/leszivatott hajra festett festek vagy nagyon megfogja a hajat, vagy enged a szinebol. Azert szoktak az ilyen extrem hajszineket szinezovel csinalni. Az annyira nem karos. A barna hajjal van csak tapasztalatom, nagyon kicsit eresztett a szinebol. Vorossel annyit tudok mondani, hogy baratnomnek is voros ombreja volt, de neki nagyon lelett szokitve a haja, ezert 2-3mosas utan mar csunya narancssargas haja volt. Nemtudom neked mennyire szoke:)
2014. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ah milyen festett festek, hulye vagyok:D Sima festekre gondoltam.
2014. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Az az igazság hogy nekem is nagyon le lett szívva (kicsit meg is égett a hajam).... de most végülis el lett döntve hogy le lesz vágva és vissza lesz festve barnára :(
2014. júl. 16. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el sokkal szebb az egeszseges, de rovidebb haj:) miutan rafestettek a barnat nekem is vagtak belole, mert a szoke nagyon sepruve tette, de most imadom!:)
2014. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!