Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz ha a fodrásznál kép...

Az gáz ha a fodrásznál kép alapján csináltatom meg a hajam?

Figyelt kérdés
Szerintetek? ti csináltatok már ilyet?

2014. júl. 16. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz
2014. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is mindig képet viszek, hogy ilyen stílusú haj kell. és kész :D
2014. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze!

dehogy gaz!

hogy maskepp lehetne?

2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig vittem. Nem gáz.
2014. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Így legalább nincsenek félreértések, hogy az elmondásod alapján ő másra gondolt, mint te. Legalább egyértelmű, hogy mit szeretnél.
2014. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz,sőt neked legalább vannak ötleteid és elképzeléseid arról,hogy hogyan is szeretnél kinézni. eddig én is mindig egy képet vittem , de magammal ami nekem tetszett de végülis soha nem úgy csinálták meg ahogy én az elképzeltem valamint a képen volt
2014. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is! így segítesz neki.:)
2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valamiért gyerekesnek, cikinek érzem a dolgot. De meggyőztetek, elmagyarázni nem egyszerű, ha van kép, akk célszerű megmutatni.


És én ma így is tettem:

Megmutattam a fodrásznak az elképzelésem, erre elkezdett mindenfélét kérdezgetni, hogy akkor így és így legyen-e, na persze én meg azt sem tudtam mit mondjak, csak mutogattam ott neki a képet. Végül neki látott, közben magyarázta hogy nekem hol hogy lenne jó én meg bólogattam. Én nem tudom, lehet nem kompatibilis a hajam azzal amit mutattam, azért variált a csaj. Szóval végül teljesen más lett mint ami a képen van, de legalább nem rossz, kifejezett jó lett!

2014. júl. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!