Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 perc szoli? Bővebben

15 perc szoli? Bővebben

Figyelt kérdés

Életembe először voltam szoliba,semmi tapasztalatom. kb annyit tudok a szolizásrol amit neten olvastam.Olyanokat irnak h 4-5 perc a megengedett, és aki soha nem volt annak minimális. Egy évbe 15-20 alkalom elég.

Pici fejletlen városban élek, ezért gondoltam h itt nem nagyon értenek hozzá, de ma rászántam magam.nagyon féltem, alig mertem belefeküdni. Egy öreg mamóka kezelte a gépet. Gondolom én voltam az egyetlen vendége mostanában. azt mondta h 15 percig kell bent feküdnöm, abbol 5 perc a fejemre(úgy hallottam h aki még soha nem volt annak max 2-3 percet szabad összesen)

Aztán kiszálltam és látszott a különbség, de ez kb fél óra múlva elmúlt, és most olyan mintha nem is lettem volna szoliba. A mamóka azt is mondta h minden nap érdemes 15-20 percre elmenni és akkor látható lesz a hatása. Nagy átverés vagy mi ez?



2014. júl. 16. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A 15 perc rohadt sok, a minden napos szoli meg kb. egyenlő a bőrrákkal és az aszott bőrrel.

Semmiképp ne menj oda vissza, ki tudja hányszáz évesek azok a csövek...

2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kis nenike azert akarhatja ezt hogy legyen bevetel. Te meg azert nem barnultal mert valoszinuleg ezer eve nem volt csocsere es mar semmit nem er. Ne menj oda! 4-5perccel kezdd es hetente vagy kethetente novelj 1percet. A legtobb ido nekem eddig a 8 perc volt, es igy is marhara barna vagyok. Sot, 7perc is eleg. 3-4het szoli utan tarts egy het szunetet
2015. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!