Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Avon...

Mi a véleményetek az Avon töredezett hajra való sprayről ami csalán es bojtorján kivonatot tartalmaz?

Figyelt kérdés

Valakinek valami tapasztalat esetleg jó vagy rossz?

Szeretnék valami ilyesmi hajapolót ami mindenkeppen erősíti az elvekonykodott hajat vagy segit annak a megelőzésében ..



2014. júl. 16. 17:17
 1/6 Timi179 ***** válasza:

Nem próbáltam ezt a márkát!


Viszont amire esküszöm hajápolás tekintetében: Kids gyerek kifésülőspray, mediterrán olívaolajos hajpakolás, marokkói argánolajas hajvégápoló szérum :-)

2014. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen arkategóriaba tartozik? Es rossmanban beszerezhető?

Koszonom :)

2014. júl. 25. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a csalán kifejezetten szárító. Nekem is száraz hajam van - én nem használnám a csalánt. A bojtorjánról nem tudom, milyen.

Nekem a fekete nadálygyökér vált be.

És kipróbálhatnád, hogy biotint szedsz, jó minőségűt, min. 3 hónapig, de akár folyamatosan.

2015. jún. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(A csalán, mint gyógynövény, kiváló!!! De nem nekünk, száraz hajúaknak - inkább zsíros hajra.)
2015. jún. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt a bojtorjánt is zsíros hajra használják:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2015. jún. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fekete nadályról itt olvastam egyszer:

[link]


(Igaz, ezen az oldalon száraz hajra kamillát és levendulát is ajánlanak, de kicsit azok is szárítanak.)


Igaz, hogy a fekete nadály főzettel történő fejbőr- s hajápolás kicsit macerásabb, mint a bolti samponokat, egyéb készítményeket használni, de nagyon jó.


Úgy szoktam csinálni, hogy megfőzöm a gyökeret 1,5 L vízben (tisztított vízben), majd azt még felöntöm annyi vízzel, hogy meg tudjam annyiban mosni a hajamat. 15 percig (ezt mérem) mosom a fejbőrt és a hajat ebben. Nagyon jót tesz a fejbőrnek, hajhagymáknak, mert erős szövetregeneráló.

2015. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!