Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam rendbe a tönkre...

Hogyan hozzam rendbe a tönkre vágott hajam?

Figyelt kérdés
Seggig érő szög egyenes hajam van, de az egy hetes nyaralásunkon gyönyörűen tönkrement a napsütéstől és az állandó felkontyolástól, rettentően hullik és össze vissza van törve. Ajánljatok már valami faszántos vitamint vagy kenceficét, pls!

2014. júl. 16. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztában vagy te is vele, hogy a töredezett hajon nem segít semmi, le kell vágatni, különben egyre rövidebb lesz csak, mivel tovább törik. Vágatás után ápolhatod kókuszolajjal, az jó rá.
2014. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A töredezett részt le kell vágatni, mert azt semmi nem fogja összeragasztani, idővel csak tovább fog törni.

Vágatás után kend a végét kókuszolajjal, és szedj DM-es Das gesunde Plus hajvitamint.

2014. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt ennyire tönkrement? Az durva...

Fokozottan figyelj oda arra, hogy elég sok folyadékot igyál, és a vitaminokat se hanyagold el, mert belülről is táplálni kell a hajat; jó tipp még a dm-es vitamin, amit előttem írtak, hatásos.

De ami nagyon eltört, azt sajnos tényleg le kell vágni, nem lehet megmenteni már.

2014. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 advanced ***** válasza:
nekem is fenékig érő szőke hajam volt. elkezdett hullani , töredezni . nem akartam levágatni így hagytam hátha a sok kefeficétő csoda történik. vártan vártam és azt vettem észre hogy a hajam már kb a vállamig ér . 4év kellett mire azt mondhatom hogy rendbejött ahajam.
2014. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!