Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett VÖRÖSHAJÚAK! Nektek...

Festett VÖRÖSHAJÚAK! Nektek milyen hajfesték vált be? Hogyan szoktátok ápolni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Sötétvörös vagy élénkvörös árnyalatokra gondolok. Milyen hajfesték vált be nektek és hogyan tudjátok megőrizni a hajszín tartósságát?

2014. júl. 17. 15:39
 1/2 anonim válasza:
Nemtudom milyen vörösre gondolsz de én pirosra festem a hajamat ha olyanra gondolsz. Ez a nagyon világos pirosra vörös hajfestéket használok. De az én hajam sötét és azért kell sokkal világossabbat vennem mint amilyen kijön a végén. A haj szinedtől függ,hogy milyen hajfestéket kell használnod
2014. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a henna. Korábban szörnyű módon töredezett és hullott a hajam, pedig a festésen kívûl még csak hajszarítással sem vettem igénybe. Semmiféle hajápoló nem vált be, pedig olajoktól kezdve, szérumokon keresztül házi és bolti pakolásokig mindent kirpbóbáltam, szépségvitaminokkal együtt. Lassan 2 éve lesz, hogy áttértem a hennára, még februárban volt egy 10 centi, amit le kellett vágni - mindig is hosszú hajam volt és ott még bőven érte sok sok réteg festék - azóta szép és egészséges a hajam, egy darab töredezett hajszálam sincs. Ápolás terén annyit teszek, hogy szulfátmentes sampont használok és a végére (csakis oda) szilikonos hajvégápolót kenek. Ennyi. Nagyon jó döntés volt akkor váltani.
2014. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!