Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen derékig érő...

Hogyan legyen derékig érő selymes hajam?

Figyelt kérdés

18/l, most mellig ér a hajam de száraz, sötétre van festve amivel nincsen gondom mert ezt a szint szeretem, csak félek, hogy a festéstől majd kihullik, folyton vasalnom kell, hogy elviselhető állaga legyen. 4 éve feste, vasalom, birja még a hajam de ez nem mehet igy sokaig.

Mit használjak rá, hogy megnőjön? Vitamint szedjek?



2014. júl. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a vasalás miatt szárad ki.


Én nem használok még hajszárítót sem, csak megtörlöm és hagyom megszáradni. Azt vettem észre, hogy hajlamos vagyok úgy hajat mosni, hogy csak a tövét mosom meg. De ha a végére is rakok sampont, akkor több sampon fogy, viszont kicsit csillogóbb lesz utána a hajam vége is. Egy időben én is szedtem hajvitamint, de semmi változást nem láttam. Lehet hogy jobb ha simán csak úgy étkezel, hogy eszel sok gyümölcsöt, zöldséget és kész.

2014. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Régen én is szedtem vitamint, talán használt, de az étvágyam kicsit nagyobb volt tőle. De kitudja :D
2014. júl. 19. 10:53
 3/4 anonim válasza:
Igen vitamint juttas a szervezetedbe de ne tabbletta formalyában.. sok zöldséget ės gyümölcsöket valamint feherjeket egyél ės napi 1,5 vagy ha bírsz 2 l vizet igyál es sportolj ... ricinus olajat tegyél a hajadra es a sör is jo ėn használtam ės jó lett tőle hajmosás után leontottem vele aztán csak kiöblítettem a hajam ės kész. .a szaga elpárolog ... az ecet is jó es az olivaolaj valamint a mez .... látom meg regi kérdés de hátha valamicskét segítettem :)) Írd meg segitett-e már valami
2017. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok elfelejttem megemliteni,hogy ne vasald .. biztos nem szörnyű ha igen akkor fogd össze ės ne fesd ,mert lehet,hogy tenyleg kihullik.. te helyedben mondom,hogy ezekről szokj le mert így nem fog nőni még rosszabb lesz es lehet,hogy 20 ev mulva az összes hajad kihullik ... szóval fogadd meg amit előzőnél irtam es most hetente 1x moss hajat bőven eleg ha nagyon zsiros fogd össze. .. olvastam regen hogy eg lany 1 évig vizzel mosta csak a haját es gyönyörű lett.. jah es nagyon ajanlom a ricinus olajat ... tojást.. sört. ..ecetet...ezeket a hajdra tedd esha mindent úgy csinálsz amit mondtam fél ev vagy 1 ev alatt nagyon szep hosszú egeszseges hajad lesz es a vegeit akk vagd ha viragzik ha nem tudod az milyen az olyan h feher kis potty van a hajsd vegen es az kette nyilik na ilyenkor kell vágni belőle maskor nem
2017. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!