Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktikák a puha, selymes...

Házi praktikák a puha, selymes, csillogó hajért? Valami bevált hajpakolások amelyeket nem nehéz elkésziteni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd sűrűn és ne használj mindenféle balzsamot stb. Mosás után ecettel öblítsd a hajad. Fényes lesz tőle.
2014. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Balea Oil Repair sampon + balzsam, és minden hajmosás előtt kókuszolajos pakolás. Nekem ezek szinte csodát tettek a szétszőkített száraz hajammal.
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha házit akarsz, akkor ajánlom neked a tojás plusz valamilyen olaj keverékéből készült pakolást. Szerintem jó volt nagyon, de nekem egyszerűbb a kész dolgokat használni, mint pl Dabur Amla Gold hajolaj, hajmosás előtt nedves hajra, bebugyolálni kb 3 órára, meg még vannak szuper dolgok.
2014. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj. Hetente kétszer,és gyönyörű lesz a hajad:)
2014. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban pár száz ft-ért beszerezhetsz ricinus olajat. Ez önmagában is jó, ha felkened a száraz hajtövekre és az egész hajra, amennyire tudod. Feltekered a hajad, zacskót húzol a fejedre, majd arra rátekersz törölközőt, hogy melegen tartsd. 3-4 órát, vagy többet is hagyhatsz neki. Aztán rendesen hajat mosol, csak egy kicsit jobban odafigyelve, nehogy olajos maradjon a hajad. Selymes lesz, nem fog töredezni, enyhe vöröses fénye lesz. Nem mellesleg baromi egészségesen fog tőle kinézni a hajad: :) Ezt illik hetente, vagy heti 2x elkövetni.
2015. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!