Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj? Hogy használjam?

Ricinusolaj? Hogy használjam?

Figyelt kérdés
mindenhol máshogy írják a receptet. valahol azt írja, hogy melegítsem meg az olajat, valahol meg azt, hogy nem kell. az is érdekelne, hogy mennyi ricinusolajat használjak és mennyi tojás sárgáját? mellemig ér a hajam és így nehéz ki következtetni. előre is köszi a segítségeteket!

2014. júl. 19. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megmelegítettem, de nem azért mert úgy jobban hat, hanem mert kevésbé sűrű, és könnyebb felkenni. Én egy fél kávéscsészényit használtam 1-1 alkalommal, egy deci kb. 4-5 alkalomra volt elég.Nem kevertem semmi mással, a hajtöveknél kezdtem belemasszírozni, és úgy haladtam :)
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért írják valahol a melegítést, mert meg lehet, de nem muszáj. Ha megmelegíted, de csak nagyon kicsit, én csak 10 másodpercre raktam be kb., akkor könnyebb használni, mert hígabb lesz. Tojássárgája egyébként nem muszáj hozzá, ezek csak plusz dolgok, magában is használhatod. A mennyiséget meg... hát amennyit szerinted kell. Veszel mondjuk egy 3 decis kis üvegben (mondd, hogy a hajadra veszed, mert hashajtónak is használják, és úgy kisebbet ad), és rá kensz annyit, amennyi szerinted kell rá. Én csak a hajvégeket kentem, meg a hajtöveket. De itt egy videó: [link]
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!