Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Budapesten (vagy Bp. Környékén) hol csinálnak tartós, extra göndör spirál dauert? (Belinkelek pár képet. )

Leginkább saját tapasztalatok érdekelnének. Ha tudtok ilyen fodrászt,kérlek mindenképp szóljatok!!(Annyiszor próbálkoztam, és eddig egyik fodrász sem értett meg... Azt mondták, persze, göndör lesz, ehhez képest csak enyhe hullámokat kaptam... Mondjuk eddig mindig normál csavarókkal csinálták.) Ilyesmi göndörséget szeretnék elérni: [link] , [link] , [link] , [link] ,0s218x180.jpg, [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: dauer, fodrász, Budapest

2014. júl. 19. 16:24  Privát üzenet  

A válasz
ez engem is érdekelne! te találtál valakit? :)

# 1/1Időpont 2015. dec. 30. 22:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen dauercsavarókkal lehetnek tartósan nagyon göndör, dugóhúzó-szerű (olyan "Balázs Palis") fürtjeim?
Hajfestéshez kiegyenesítsem a hajam vagy göndör is lehet?
Hullámos marad a hajam este?
Mit csináljak a hajammal?
Első festés, hogyan csináljam?
Minimum mekkora átmérőjű hajcsavaró kell, hogy ha abba tekerem be a hajam, utána egyenes legyen, ne pedig göndör vagy hullámos?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!