Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újra göndör haj hódít?

Újra göndör haj hódít?

Figyelt kérdés

#Haj.gondor.hajacska.hajas.hosszu.rovid.fekete.barna.szoke.sotet.vilagos.fenyes.hullamos
2014. júl. 20. 20:58
 1/6 anonim válasza:
38%

Szia! :)

Nekem alapvetően egyenes hajam van, valamelyik nap viszont begöndörítettem, sokkal jobban tetszett, mint az eredeti, így maradok is ennél! :)

Szerintem szebb a hullámos/göndör haj. (:

2014. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, ami nagyon elterjedt, unalmassá válik. Ezidáig a hosszú, szögegyenes haj volt a divat már régóta. 10ből 9 csajnak olyan van. Unalmas, tucat. Ezért igen, vágyunk a különlegesre, mint pl a göndör haj. Csak sajnos most mindenki arra fog ráállni és pár év múlva az egyenes sorsára jut.
2014. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem szuletesemtol hosszu barna hullamos hajam van!

Es oszinten nekem sose tetszett ez a szog egyenes haj!

Remelem a hullamos/gondor nagyobb divat lesz:)))

2014. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cseroka válasza:
nem szerintem egyáltalán nem én nekem pánk hajam van 15 vok és szeritnem nem divatos
2014. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem göndör, vállig érő hajam van, de ahohy észrevettem a pasiknak azért még az egyenes haj jön be, akár vasalt, akár nem...
2014. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok: nekem jobban tetszik a göndör haj, merz az nem annyira megszokott mint az egyenes16/l
2014. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!