Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani nekem valamil...

Tudnátok mondani nekem valamilyen hajnövekedést serkentő szert? Lehet bármilyen módszer.

Figyelt kérdés

Uj hajfrizurat szerettem volna csinaltatni ,de balul sult el,ezert lekellett vagatni 1.2 centire es kb. nyar vegere none csak vissza ,es sajnos nekem nem all jol,ezert kerdezem,hogy tudtok-e mondani nekem barmi fele modszert ,amivel egy picit is ,de gyorsabban no a hajam . Lehet barmilyen modszer.

Koszonom elore is a segitseget :) negativ kommentekkel kimeljetek.

17/F


2014. júl. 21. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok vitaminban gazdag ételt, leginkább E-vitamint. Valamint esténkén kend be a hajad ricinus olajjal és attól kicsit gyorsabban fog nőni. :)
2014. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!