Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még mindig divat a balerina...

Még mindig divat a balerina konty?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



(csak érdekel)



2014. júl. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép és nem utolsó sorban praktikus, ha tetszik, akkor hord :) Én szoktam lányokat ilyen hajjal látni. Én csak azért nem hordom így, mert elállnak a füleim, és takarni akarom őket, de egyébként én simán hordanám így :D
2014. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem igen,ha egy kicsit uncsinak találod,akkor könnyen feldobhatod apróságokkal,például körbefonhatod,vagy apró csatokkal körbe kerítheted,vagy masni alakú csatot oldalára tűzve is divatos,vagy ha lazább stílus vagy akár egy kendőt is köré tekerhetsz.Szerintem nagyon jó,mert stílusodhoz illően variálhatnd!!!:)Remélem,tudtam segíteni.16/F
2014. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. júl. 21. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Divat még
2014. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!