Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék ilyen cipőket...

Honnan tudnék ilyen cipőket szerezni? Mit módosítsak a hirdetésen, hogy legyen jelentkező?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 10:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2013. jún. 16. 10:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindent lehet látni, csak a cipőket nem. Az nem eléág, ha a sarkáról beraksz egy képet...
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok konkrét képet feltölteni, hogy ilyen cipőt keresek és semmilyen mást. A képeket nevezhetjük illusztrációnak is, hasonló állapotú cipőket keresek, nem pont csak ugyanolyat.

Nem hiszem el, hogy abból a 390 emberből aki látta a hirdetést, egynek sincs olyan cipője amit kidobna vagy nem használ már és kis összegért eladná.

2013. jún. 16. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, azt hittem, ezeket akarod eladni. Nekem nem volt egyértelmű, h te akarszilyeneket venni, mert nem vettem észre a leírást, csak a képeket láttam :)
2013. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mire kellenek neked mások használt, koszos cipői? Ha nem titok.
2013. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a női cipők, gyűjtöm őket. Új állapotban nem sokat tudnék megvenni, ezért használatakat keresek. Azért ilyen állaptúakat mert szinte csak a postaköltség lenne, nem kerülne sokba. A vaterán is találok cipőket, de mind drágább annál az árnál, amit én szánnék egy párra.
2013. jún. 16. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:

szutykos cipőket gyűjtesz? :O


az ilyet én kidobom, nemhogy csomagoljam, postán sorba álljak vele. és szerintem más sem.

2013. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a baj. Valaki kidobja, miközben nekem meg szükségem lenne rá. Nem éri meg neki egy kis időráfordítás, hogy másnak örömet szerezzen.
2013. jún. 16. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
ne haragudj az emberekre, mert nem az az életcéljuk, hogy fétisedet táplálják... :/
2013. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz velük? Szagolgatod? Vagy rávered a farkad?
2013. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!